Ledenpas

Veur NOP nao TOP !

Fanclub d'n Twellefde man is verheugd dat we na anderhalf jaar weer eens een uitwedstrijd mogen bezoeken.

Daar moeten wij natuurlijk iets extra's voor doen, en in het seizoen waarin we ons voorgenomen hebben om met de busprijzen te gaan stunten, doen we er gelijk een schepje bovenop met de eerste uitwerstrijd. Dat betekent dat we onder de de busprijs voor onze leden laten vervallen, onder de noemer "veur nop nao Top". Leden reizen dus gratis mee naar Oss. Er dient enkel een entreekaartje à 6 euro gekocht te worden.

Niet-leden betalen 10 euro voor de busreis. Kaarten kunnen vanaf morgenvroeg 08:30 via VVV besteld worden. Vergeet vrijdag niet om je ledenpas mee te nemen, want er zal gecontroleerd worden op lidmaatschap.

Club van 50

VOORDELEN LIDMAATSCHAP:

  • 10 procent korting op merchandisingartikelen in het FanCentre (Fanshop), met uitzondering van 'Masita' wedstrijdkleding
  • Een jaarlijkse feestavond
  • Altijd tegen kostprijs (minimaal € 5,- korting!) met de bus mee naar uitwedstrijden
  • Toegang tot de door de Fanclub georganiseerde activiteiten